Strona główna Dodaj do ulubionych Napisz do nas
O nas|Aktualności|Galeria|Dziennik wypraw|Kontakt
   
O nas

Kolejna, miejmy nadzieję nienudna stronka o naszych górskich pasjach. Stworzyły go trzy pozytywnie zakręcone osoby Saymon, Borówa i Łukasz. Pomysłodawcą był Saymon i jemu należy przypisać większość zasług i poświęcenia przy tworzeniu tej strony. Łączy nas wiele lat znajomości, imprez ale przede wszystkim miłość do gór, fascynacja ich prostotą i wielki szacunek i respekt do nich. Nazwa strony gadabout to z angielskiego "włóczykij", oddaje charakter tego serwisu i jest również słowem określającym nasze podeście do życia. Ciągle odzywa się w nas zew do kolejnej wędrówki, będąc na jednej wyprawie myślimy już "co dalej?", "gdzie teraz?".

W tym serwisie przedstawiamy relacje z naszych wspólnych "wypraw", dzielimy się z naszymi przeżyciami, zachęcamy do odwiedzenia tych miejsc. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Beskidach i Tatrach i cały czas tym górom poświęcamy najwięcej miejsca. Staramy się coraz bardziej poszerzać rejon naszych zainteresowań – o Karpaty Rumuńskie, Alpy, Dolomity. Rozszerzamy nasze zainteresowania o wspinaczkę, w którą wciąga nas coraz bardziej Borówa – i chwała mu za to!

Realizacja naszych pasji nie byłaby możliwa bez wyrozumiałości naszych pięknych żon, którym bardzo dziękujemy za tolerowanie naszych ciągłych górskich fanaberii.

 

Wszystkich zainteresowanych naszą pasją zachęcamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się dodatkowymi informacjami na temat zrealizowanych wypraw lub – jeśli ktoś takie zainteresowanie wyrazi – przyjmiemy kolejnego zakręconego włóczykija. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.   

 

Saymon
Saymon
Borówa
Borówa
Luk
Luk
GADABOUT.PL
projekt i wykonanie m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij